TESETTÜR GİYİM

Her kadın birbirinden farklı ve özel olarak yaratılmıştır. Bu yüzden her kadının beden ölçüleri birbirinden farklıdır. Tesettür giyim sektöründe ise her beden ve ölçüye göre farklı kıyafetler bulunmaktadır. Belki de bu kadar çeşidin olması elbise ve kıyafet seçerken bizi oldukça düşünmektedir. Fakat kadın giyim konusunda kendi ölçülerini ve bedenini iyi tanıyan bir hanım doğru tercihler yapacaktır. Şıklığı ve tarzıyla ön plana çıkan bir kadının özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu tahmin edersiniz. Bu durumda bir kadına mutluluk verecektir.  Eğer vücut tipine uygun seçimler yapılmazsa istenilen şıklık ve rahatlıkta elde edilemeyecektir. Bu yüzden hanımların kendi vücutlarını tanımaları oldukça önemlidir.

TESETTÜRLÜ BİR HANIM ELBİSE SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİ?

Tesettür giyim firmaları her yaştan kadına yönelik birbirinden özel kumaşlardan elbiseler üretmektedir. Özellikle natüre kumaşlardan üretilen elbiseler oldukça revaçta ve tesettür giyimi tercih eden hanımlar tarafından tercih edilmektedirler.  Tesettür elbiseler her alanda kullanılabilmektedir. İster evde isterseniz de çarşıda pazarda veya işte elbise tercihi yapabilirsiniz. Çünkü özel olarak üretilen bu elbiseler oldukça rahattır.  Rahatlığın yanında elbise seçimini yaparken modaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü yazımızın başında belirttiğimiz gibi rahatlık ve şıklık bir arada olmalıdır. Bayan giyim konusunda bilinçli olan bir kadında modayı yakından takip ederek katalog incelemesi yapmalıdır.  Eğer spor tarzda bir seçim yapacaksanız salaş görünümlü birbirinden farklı modeller karşınıza çıkacaktır. Üstelik bu tarz elbiseler vücut hatlarınızı da belli etmeyecektir.  Elbette elbise sadece tek başına yeterli değildir. Eşarptan cekete kadar her şey güzel bir kombin oluşturmalıdır. Aynı şekilde elbise altına giyilen topuklu ayakkabılar oldukça şık durmaktadır. Kombin seçimi konusu da tamamen sizin zevkinize kalmaktadır.

KIŞ AYLARI GELMİŞKEN TERCİHLER NASIL OLMALI?

Tesettür tasarımcıları kış aylarına yönelikte özel ürünler tasarlamaktadır.  Eğer bu sezon ki kataloglara baktıysanız canlı ve renkli modellerin karşınıza çıktığını görmüşsünüzdür.  Bordo, yeşil, mor, lacivert ve hatta hardal rengi elbiseler bu senenin trendleri arasında yer almaktadır. Kış aylarına yönelik elbisenizi çizmelerle güzel bir kombin yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:
Bebek Odası Dekorasyonu
Ev Dekorasyonunda Kumaş Seçimi

2 thoughts on “TESETTÜR GİYİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.