Tesettür Giyimi Tercih Eden Hanımların Vazgeçilmezleri

Tesettürü hayatının odak noktası haline getiren hanımlar için hayatı kolaylaştıran bazı unsurların olması onların hayatını daha neşeli hale getirmektedir. Fakat tesettürlü bir hanımın aynı zamanda çalışıyor olması onun şıklığı ön planda tutmasına neden olmaktadır. Son yıllarda kadın giyim alanında moda sektörü ise oldukça gelişti ve birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bayan giyim sektörü içerisinde de tesettür giyim ürettiği modellerle şıklığa ve rahatlığa ulaşmak isteyen hanımların ihtiyaçlarına cevap veriyor.  Yaz aylarında ise ister açık isterse kapalı bir bayan olsun kıyafetleri içerinde terlemektedir.  Fakat bayan giyim konusunda hayatı kolaylaştıran yeni elbise ve kıyafetlerle bu sorunda ortadan kalkmaktadır.

TERLETMEYEN KUMAŞLAR

Kış aylarında kalın giyinmek bayanlar için bir sorun olmasa da yaz aylarında tesettür giyimi tercih eden bayanlar için bazı sorunlar çıkabilmektedir.  Fakat son yıllarda tesettürlü giyim firmaları bu soruna çözüm üretebilmek adına özel terletmeyen kumaşlar üretmeye başladılar.  Terletmeyen kumaştan üretilen elbiseler, etekler ve pantolonlar tesettürlü hanımların beğenisine sunulmuş durumda.  Bu özelliği ile kapalı hanımların dikkatini çeken terletmeyen kumaştan yapılan birbirinden farklı ve şık modeller bulunmaktadır.

EŞARP SEÇİMİ

Kombin yapan tesettürlü bayanların belki de çok uğraştığı konu eşarp seçimidir. Her güne şık olmak isteyen hanımlar çekmecelerinde eşarpları kombinlerine uydurmak için yoğun mesai harcamaktadır.  Bu durumun önüne geçmek için eşarp düzenleyiciler eşarpların düzenli bir şekilde bir arada durmasını sağlamaktadır.  Eşarp düzenleyiciler fiyatlarının uygun olmasının yanında düzeni ve pratikliği seven tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

HIZLI ŞEKİLDE HAZIRLANMAK İÇİN ÇIT ÇITLI ŞAL MODELLERİ

Tesettür giyim sektöründe yeniliklerin ise arkası kesilmiyor. Neredeyse her gün tesettürlü hanımların giyimlerine yönelik yeni şeyler ortaya çıkıyor. Bu sayede bayan ve kadın giyim noktasında hayat daha da kolaylaşıyor. Şal bağlamayı seven ve düzgün bir şekilde şal bağlamayı sevmeyen kadınlar içinde çıt çıtlı şal modelleri çıkmış durumda.  Tesettürlü bayanların özellikle sabahları yardımına koşan çıt çıtlı şal modelleri zamandan ise büyük tasarruf yaratıyor.

Tesettür giyim ile ilgili diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.